Produkty
Laboratoř
Laboratoř
Laboratoř
Výroba
Recordati SK

Novinky

LIPOVITAN® soutěž 2017

LIPOVITAN soutěž 2017

Zúčastnit se je jednoduché (úplná pravidla naleznete zde). Udělejte něco pro svá játra a užívejte doplněk stravy LIPOVITAN® DUO nebo LIPOVITAN® S po dobu dvou měsíců. Tipněte si správnou odpověď na otázku a zašlete vyplněný odpovědní kupon (kupon LIPOVITAN® DUO ke stažení zde | kupon LIPOVITAN® S ke stažení zde).

Očista organizmu je sice nejvíce spojována s jarem, ale pečovat o svoje játra by měl každý během celého roku, protože náš organismus je škodlivými látkami zatěžován nepřetržitě ať už vlastní vinou (nezdravé stravování, stres, alkohol, kouření, nedostatek spánku aj.), tak i bez vlastního přičinění (např. z důvodu špatného ovzduší či pasivního kouření). V neposlední řadě jsou játra často zatěžována i příjmem většího množství léků, které řeší zase spoustu dalších nemocí, které nás v danou chvíli, bohužel někdy i během celého života, provázejí.

Produkty naleznete zde

Avilut® GOLD

Avilut GOLD
Doplněk stravy Avilut® GOLD

Rozšíření řady doplňku stravy o Avilut® GOLD přináší uživatelům možnost aplikace 25 mg čistého luteinu a aescinem v 1 kapsli denně.


Ve své lékárně můžete zakoupit zvýhodněné balení Avilut® GOLD s 25 mg luteinu společně s Avilut® očními kapkami ZDARMA uvnitř balení.


Produkt naleznete zde
Hlášení nežádoucích účinků
NON STOP SERVIS (24/7). Pokud máte podezření na nežádoucí účinek v souvislosti s užíváním léčivého přípravku společnosti Herbacos Recordati s.r.o., pokračujte zde...
VPOIS
Veřejně přístupná odborná informační služba - "VPOIS" - podle zákona č.269/2003 Sb. (úplné znění zákona č.79/1997 Sb. o léčivech a o změnách a doplnění některých souvisejících zákonů). Vstupte zde...
Pro zrakově postižené
Stránky provozované občanským sdružením Eye-T.cz pro zpřístupnění příbalových informací léčiv zrakově postiženým. Vstupte zde... V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte.