Produkty RX
Produkty OTC
Laboratoř
Laboratoř
Laboratoř
Výroba
Recordati SK

Oddělení výroby

Oddělení výroby nabízí možnost realizace smluvní výroby polotuhých a tekutých farmaceutických a kosmetických přípravků pro humánní i veterinární účely, farmaceutických surovin pro další zpracování v lékárnách.

Formy topických přípravků

Pro výrobu zajišťujeme dodávku vlastních surovin a obalů nebo používáme suroviny a obaly dodané zákazníkem, dále vstupní kontrolu surovin a obalového materiálu dle požadovaných specifikací. Vyrábíme podle receptury zákazníka s možností individuálního přístupu k řešení specifických požadavků zákazníka ve spolupráci s technologem výroby.

Plnění a značení přípravků

Balení - sekundární obaly a obchodní balení, paletizace

Výrobu léčiv i kosmetiky realizujeme v čistých prostorách třídy D. Výroba podléhá přísnému režimu GMP a její certifikaci pravidelně kontrolují SÚKL Praha a naši zákazníci.

Přednosti smluvní výroby v Herbacos Recordati s.r.o.


Kontakt | Oddělení výroby

Výrobatelefon: +420 466 614 055
e-mail: vyroba@recordati.cz

Herbacos Recordati s.r.o.
Štrossova 239
530 03 Pardubice
Česká republika
Hlášení nežádoucích účinků
NON STOP SERVIS (24/7). Pokud máte podezření na nežádoucí účinek v souvislosti s užíváním léčivého přípravku společnosti Herbacos Recordati s.r.o., pokračujte zde...
VPOIS
Veřejně přístupná odborná informační služba - "VPOIS" - podle zákona č.378/2007 Sb. (úplné znění zákona č.79/1997 Sb. o léčivech a o změnách a doplnění některých souvisejících zákonů). Vstupte zde...
Pro zrakově postižené
Stránky provozované občanským sdružením Eye-T.cz pro zpřístupnění příbalových informací léčiv zrakově postiženým. Vstupte zde... V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte.