Produkty
Laboratoř
Laboratoř
Laboratoř
Výroba
Recordati SK

Volná pracovní místa

Do našeho týmu hledáme kolegy na pracovní pozice uvedené v nabídce viz níže.

FARMACEUTICKÝ REPREZENTANT – Praha a okolí

Náplň práce

  • efektivní práci ve svěřeném regionu
  • návštěvy URO, OPTH, GP´s, lékáren
  • organizace seminářů, účast na kongresech
  • rozvoj spolupráce a vztahů se svými klienty
  • aktivní komunikace svěřeného portfolia produktů
  • pravidelný reporting

Požadavky

  • min. SŠ/ VŠ vzdělání
  • zkušenosti na pozici obchodního zástupce ve farmacii podmínkou, znalost URO, OPT prostředí výhodou
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • reprezentativní vystupování - empatická a otevřená osobnost
  • vysoké pracovní nasazení
  • dodržování firemní kultury a loajalita
  • bydliště v regionu
  • znalost Microsoft office

Nabízíme

  • zázemí originální farmaceutické společnosti, práci na HPP
  • automobil
  • mobilní telefon + notebook
  • fixní plat + bonusový systém
  • atraktivní systém benefitů

Nástup

  • dle dohody

Kontaktní osoba

Šárka Janečková
telefon: +420 724 233 703
e-mail: sarka.janeckova@recordati.cz

Herbacos Recordati s.r.o.
Kutnohorská 11/57
109 00 Praha 10 – Dolní Měcholupy

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem včetně fotografie do 31. 3. 2017.

Pracovník/ce expedice

Náplň práce

  • příjem
  • vychystávání
  • balení
  • expedice zboží

Požadavky

  • střední odborné vzdělání
  • oprávnění k obsluze VZV
  • čistý trestní rejstřík
  • základy práce na PC
  • praxe s ovládáním ručního scanneru vítána
  • samostatnost, zodpovědnost a pečlivost
  • fyzická zdatnost
  • práce je vhodná i pro ženy

Nabízíme

  • zázemí stabilní a prosperující mezinárodní společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • jednosměnný provoz Po – Pá
  • práci v menším kolektivu

Nástup

Ing. Martina Vandáková
telefon: +420 702 057 271
e-mail: martina.vandakova@recordati.cz

Generála Svobody 335
533 51 Rosice nad Labem

V případě zájmu zašlete Vaše CV na výše uvedený kontakt.

Hlášení nežádoucích účinků
NON STOP SERVIS (24/7). Pokud máte podezření na nežádoucí účinek v souvislosti s užíváním léčivého přípravku společnosti Herbacos Recordati s.r.o., pokračujte zde...
VPOIS
Veřejně přístupná odborná informační služba - "VPOIS" - podle zákona č.269/2003 Sb. (úplné znění zákona č.79/1997 Sb. o léčivech a o změnách a doplnění některých souvisejících zákonů). Vstupte zde...
Pro zrakově postižené
Stránky provozované občanským sdružením Eye-T.cz pro zpřístupnění příbalových informací léčiv zrakově postiženým. Vstupte zde... V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte.