CZ - SK
Herbacos Recordati s.r.o.

O nás Historie Herbacos RecordatiPůvodně byla společnost HERBACOS spol. s r.o. založena v roce 1991 s podnikatelským záměrem výroby fytoterapeutik – léčiv rostlinného původu. V roce 1997 získala společnost povolení k výrobě a distribuci léčiv. Od roku 1998 vstoupila společnost na trh s registrovanými farmaceutickými surovinami již jako součást skupiny Bochemie Group. Pod novým obchodním jménem, HERBACOS-BOFARMA, s.r.o., se stala společnost jedničkou na trhu s farmaceutickými surovinami s více než 50% podílem.

První klíčový moment pro společnost HERBACOS-BOFARMA, s.r.o. byl rok 2004 a převzetí portfolia velmi dobře etablovaných brandů VALETOL®, ACYLPYRIN®, VERAL®, a dalších, které jsou i nyní klíčovými produkty, které společnost nabízí jak na českém, tak na slovenském trhu.

Druhý klíčový moment se odehrál v roce 2010, kdy došlo k akvizici italskou originální rodinnou společností RECORDATI S.p.A.

RECORDATI S.p.A. je moderní a dynamická mezinárodní farmaceutická skupina se sídlem v Miláně v Itálii, která vyrábí a propaguje inovativní léky na celém světě, a to jak pro přípravky primární péče, tak pro léčbu vzácných onemocnění.

Pro trh v České republice a na Slovensku tak vznikla společnost Herbacos Recordati s.r.o., která je postavena na základech vysokého standardu kvality produktů a inovativního přístupu jak k samotnému portfoliu, tak ke klientům a pacientům, díky svému portfoliu volně prodejných léčiv, či léků na předpis, přičemž tyto nároky jsou kladeny i na další bohaté portfolio společnosti – farmaceutické suroviny, zdravotnické prostředky, doplňky stravy, nebo kosmetické přípravky.

Dnes se společnost Herbacos Recordati s.r.o. řadí mezi velmi rychle rostoucí farmaceutické společnosti s portfoliem originálních preskripčních léčivých přípravků v klíčových oblastech kardiologie, urologie a onko-urologie. Díky svému podnikání a zavedeným schopnostem svého managementu úspěšně funguje společnost Herbacos Recordati s.r.o. na trhu v neustálém vývoji a identifikuje potřeby své a pacientů s cílem zvyšovat kvalitu života napříč celé společnosti.