CZ - SK
Herbacos Recordati s.r.o.

O nás Výzkum a vývojOriginální výzkum a partnerství jsou základním kamenem našeho vývoje.

Naše vývojová řada výrobků zahrnuje léčivé přípravky v různých fázích vývoje, což zajišťuje udržitelné využívání finančních zdrojů a nepřetržitý přísun nových výrobků na trh.

Léky získáváme dvojím způsobem: interně - prostřednictvím vlastního výzkumu, a externě - díky spolupráci s jinými farmaceutickými společnostmi.

Společnost Recordati se věnuje výzkumu v oblasti kardiovaskulárních chorob, se zvláštním důrazem na léčbu hypertenze. Úsilí společnosti v této oblasti vedlo k objevu lerkanidipinu, léku nejnovější generace, který patří do skupiny široce aplikovaných blokátorů kalciových kanálů.Výzkum a vývoj Lerpin®, kombinace lerkanidipinu a enalaprilu ve fixním poměru, představuje nejnovější přípravek vyvinutý společností Recordati, který se podává při léčbě hypertenze.

Společnost Recordati směřuje svůj výzkum rovněž na objevování léků používaných při poruchách močové soustavy. Naši vědci pracují na projektu inovativních léků, s účinkem spočívajícím ve vytváření nových mechanismů v organismu a kombinování známých přípravků, jejichž současné působení má neočekávaný vliv na močový měchýř.

Začlenění společnosti Orphan Europe do skupiny Recordati obohatilo produktovou řadu výrobků společnosti o nové programy vývoje léčby vzácných onemocnění.