Produkty RX
Produkty OTC
Laboratoř
Laboratoř
Laboratoř
Výroba
Recordati SK

Volná pracovní místa

Do našeho týmu hledáme kolegy na pracovní pozice uvedené v nabídce viz níže.

Medicínský reprezentant – Severní Čechy, Jižní Čechy, Jižní Morava

Náplň práce

  • promování farmaceutických produktů
  • odborná komunikace s lékaři a lékárnami
  • organizování odborných seminářů a konferencí
  • prezentování produktů společnosti na lékařských kongresech a sympóziích
  • monitorování trhu, aktuálních trendů a konkurenčních aktivit
  • vytváření a udržování dobrých vztahů s klienty

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání (zdravotnictví, farmacie, medicína, biologie, ekonomie) – vhodné i pro absolventy
  • PC znalost – Excel, Word, PowerPoint, Outlook
  • Řidičský průkaz sk. B
  • obchodní, prezentační a komunikační dovednosti
  • chuť na sobě pracovat, vzdělávat se a nebát se

Nabízíme

  • zajímavou práci v příjemném kolektivu v nadnárodní společnosti
  • možnost plné pracovní seberealizace
  • platové ohodnocení odpovídající výkonu
  • věrnostní odměny a odměny při významných životních událostech
  • firemní benefity (týden dovolené navíc, 2 sick days, notebook, mobilní telefon, služební automobil k soukromému použití, příspěvek na důchodové připojištění)

Nástup

  • dle dohody

Kontaktní osoba

Radka Zorvanová
telefon: +420 737 216 900
e-mail: radka.zorvanova@recordati.cz

Herbacos Recordati s.r.o.
Kutnohorská 11/57
109 00 Praha – Dolní Měcholupy

Operátor/ka výroby – výrobní laborant/ka

Náplň práce

  • výroba desítek přípravků v rámci kampaňové výroby (nejedná se o klasickou stereotypní pásovou výrobu)
  • navažování surovin
  • obsluha výrobních zařízení
  • plnění a balení výrobků
  • vedení výrobních záznamů
  • práce ve výrobním týmu v rámci směnného provozu (pravidelné týdenní střídání směn – volné víkendy)
  • kontrola kvality jednotlivých stupňů výroby
  • značení výrobků a příprava k jejich expedici

Požadavky

  • vzdělání střední odborné (se zaměřením nejlépe farmacie, chemie, potraviny, zemědělství, přírodní vědy)
  • ochotu učit se nové věci
  • trestní bezúhonnost
  • zodpovědnost
  • manuální zručnost a aktivní přístup
  • dobrý zdravotní stav

Nabízíme

  • práci v příjemném kolektivu
  • 25 dní dovolené + 2 dny zdravotního volna
  • příspěvek na stravování formou poukázek SODEXO
  • příspěvek na důchodové připojištění
  • pracovní smlouvu (nevyužíváme práci agenturních zaměstnanců)

Nástup

  • nástup dle dohody

Ing. Vít Horák
telefon: +420 466 614 055
e-mail: vit.horak@recordati.cz

Štrossova 239
530 03 Pardubice

Expedient/ka - brigádník

Náplň práce

  • práce ve skladu farmaceutických přípravků
  • příjem, vychystávání a expedice zboží

Požadavky

  • základní vzdělání
  • zodpovědnost, pečlivost, pracovitost
  • schopnost a ochota učit se
  • dodržování BOZP
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme

  • zázemí stabilní a prestižní zahraniční společnosti
  • příjemný pracovní kolektiv
  • práce na jednu směnu (6:45 – 15:15 H)
  • výhledově možný trvalý pracovní poměr

Nástup

  • nástup možný ihned

Ing. Martina Vandáková
telefon: +420 466 741 935
e-mail: martina.vandakova@recordati.cz

Generála Svobody 335
533 51 Rosice nad Labem

Hlášení nežádoucích účinků
NON STOP SERVIS (24/7). Pokud máte podezření na nežádoucí účinek v souvislosti s užíváním léčivého přípravku společnosti Herbacos Recordati s.r.o., pokračujte zde...
VPOIS
Veřejně přístupná odborná informační služba - "VPOIS" - podle zákona č.378/2007 Sb. (úplné znění zákona č.79/1997 Sb. o léčivech a o změnách a doplnění některých souvisejících zákonů). Vstupte zde...
Pro zrakově postižené
Stránky provozované občanským sdružením Eye-T.cz pro zpřístupnění příbalových informací léčiv zrakově postiženým. Vstupte zde... V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte.