Produkty
Laboratoř
Laboratoř
Laboratoř
Výroba
Recordati SK

Volná pracovní místa

Do našeho týmu hledáme kolegy na pracovní pozice uvedené v nabídce viz níže.

Fakturant / Fakturantka

Náplň práce

  • příjem objednávek, příprava zakázek v informačním systému
  • fakturace (faktury přijaté a vydané, dodací listy, doklady související s vývozem a dovozem zboží)
  • likvidace přijatých faktur v návaznosti na skladovou evidenci
  • řízení skladu marketingového materiálu
  • Intrastat: zpracování přijatých a vydaných faktur
  • evidence vstupní kontroly, kontrola přijatého a naskladněného zboží
  • převody hotových výrobků a zboží mezi sklady a výrobou
  • zpracování inventur
  • kontrola ohrožených výrobků
  • komunikace s odběrateli
  • reporting

Požadavky

  • silný smysl pro zodpovědnost, pečlivost, pracovitost, samostatnost, přesné plnění úkolů, orientace na detail
  • praxe na obdobné pozici ideálně ve výrobní společnosti
  • znalosti logistických procesů
  • schopnost práce s MS Office, zvláště MS Excel
  • dobré komunikační, organizační a administrativní dovednosti
  • pro-zákaznický přístup
  • schopnost a ochota učit se
  • čistý trestní rejstřík
  • znalosti a zkušenosti z farmaceutické společnosti vítány, nejsou podmínkou

Nabízíme

  • zázemí stabilní a prestižní zahraniční společnosti
  • práce na plný úvazek
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • různorodá a zodpovědná práce
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní benefity

Nástup

  • nástup možný ihned nebo dle dohody

Kontaktní osoba

Ing. Martina Vandáková
e-mail: martina.vandakova@recordati.cz

Herbacos Recordati s.r.o.
Generála Svobody 335
533 51 Rosice nad Labem

V případě, že byste měli o tuto pracovní pozici zájem, kontaktujte nás prosím na výše uvedených kontaktech.

Hlášení nežádoucích účinků
NON STOP SERVIS (24/7). Pokud máte podezření na nežádoucí účinek v souvislosti s užíváním léčivého přípravku společnosti Herbacos Recordati s.r.o., pokračujte zde...
VPOIS
Veřejně přístupná odborná informační služba - "VPOIS" - podle zákona č.378/2007 Sb. (úplné znění zákona č.79/1997 Sb. o léčivech a o změnách a doplnění některých souvisejících zákonů). Vstupte zde...
Pro zrakově postižené
Stránky provozované občanským sdružením Eye-T.cz pro zpřístupnění příbalových informací léčiv zrakově postiženým. Vstupte zde... V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte.