CZ - SK
Herbacos Recordati s.r.o.

O nás


Společnost Herbacos Recordati s.r.o. působí na českém a slovenském trhu s léčivy, zdravotnickými prostředky, doplňky stravy od roku 1991. Kontinuální růst společnosti je založen na dvou klíčových pilířích.

Prvním pilířem je historicky a lokálně etablované portfolio volně prodejných léčiv, které pomohlo a stále pomáhá léčit milióny pacientů. Společnost vlastní výrobní prostory lokalizované v Pardubicích, tedy místo považované za „Alma mater“, kde je také stále lokalizován sklad s distribučním povolením pro léčiva a jiné produkty.

Druhým pilířem je strategické partnerství s inovativní originální farmaceutickou skupinou RECORDATI, S.p.A., která disponuje nejen vlastním vývojem originálních léčiv na předpis, ale také „know-how“ úspěšného rozvoje a přístupu k podnikání a schopnostem managementu úspěšně inkorporovat aktivity farmaceutické společnosti v celospolečenském kontextu s cílem zvyšovat životní úroveň jedince ve společnosti.

Dnes je společnost Herbacos Recordati s.r.o. organizačně lokalizována nejen v „rodných“ Pardubicích, ale strategicky v Praze a Bratislavě, odkud úspěšně definuje a koordinuje strategické cíle společnosti.